Skip to content

Wskazówki dotyczące kupowania fototapet

Nowa fala w nowoczesnym wystroju wnętrz

Nowa fala w wystroju wnętrz pojawia się w postaci niestandardowych fototapet, w wyniku czego wiele domów i miejsc pracy nabiera nowej dynamiki. Na szczęście dla tych, którzy chcą remontować, mnogość producentów tapet ściennych i zwiększona dostępność milionów wysokiej jakości obrazów z agencji fotograficznych oznacza, że można je oglądać w większej liczbie domów i firm niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek tworzenie oszałamiających przestrzeni w pokojach jest możliwe dla każdego, nie tylko dla profesjonalistów. Niezależnie od miejsca na ścianie, pokoju, korytarza lub drzwi, które chcesz zmienić, dostępny będzie odpowiedni obraz; ogranicza Cię tylko wyobraźnia i odwaga!

visit https://studiofototapet.com/

Pomyśl o liczbie wspaniałych przestrzeni ściennych w swoim środowisku pracy lub w domu, które można ożywić. Czy masz na myśli jedną lub dwie przestrzenie, w których przydałyby się fototapety? Na przykład jednym z najpopularniejszych pomieszczeń, które można wzbogacić dramatycznymi lub zabawnymi fototapetami, jest sypialnia dziecka lub nastolatka. Jak wiemy, wszystkie dzieci są indywidualnościami i każde z nich ma własne pomysły na to, jak ozdobić swoją przestrzeń osobistą. Więc teraz możesz dać im niesamowity wybór. Następną na liście pomieszczeń, w których najchętniej umieszcza się fototapety, są główne strefy mieszkalne. Mogą to być zarówno majestatyczne przestrzenie w salonach na otwartym planie, jak i mniejsze, ale ciekawe ściany w jadalniach. W tych głównych obszarach mieszkalnych najpopularniejszymi fototapetami, które drukujemy, są pejzaże miejskie i pejzaże. Często oferują one efekt dramatycznych i poszerzających umysł rozszerzeń wyglądu pomieszczeń. Pamiętaj jednak, aby nie ograniczać swoich myśli do tego, co możesz zrobić, ponieważ fototapety można wykorzystać w korytarzach, korytarzach, na drzwiach, łazienkach, pokojach zabaw i nie tylko.

Już od 10 zł m2

Koszt niestandardowych fototapet może się znacznie różnić w zależności od producenta. Niekoniecznie niektórzy producenci są bardziej chciwi niż inni, może się zdarzyć, że mają różne specjalizacje, różne koszty i różne oczekiwania ze strony swoich klientów. Obecnie w Wielkiej Brytanii (2013-2014) można zapłacić od 10 GBP + VAT za metr kwadratowy do 60 GBP + VAT za metr kwadratowy. Zrozumienie podstawowych kosztów wytworzenia tych produktów sprawia, że nie trzeba płacić najwyższych cen za najlepsze produkty. Podczas gdy podstawowe koszty materiałów oznaczają, że produkty z najwyższej półki kosztują zbyt wiele, aby oferować je w niższych przedziałach cenowych, nie będziesz musiał płacić najwyższego dolara, aby uzyskać to, co najlepsze. Osobiście polecam fototapety w przedziale cenowym od 25 do 35 funtów + VAT za metr kwadratowy. Biorąc to wszystko na pokład, będziesz mieć fototapety, które mają niesamowitą odporność na światło, są łatwe w instalacji dzięki samoprzylepnym spodom z możliwością zmiany położenia, a także zapewniają doskonałe odwzorowanie kolorów.

Wybór najlepszego obrazu

Najważniejszym wyborem przy fototapetach na ścianę jest obraz, który chcesz wyeksponować. Niektórzy sprzedawcy detaliczni tych produktów nie oferują usługi niestandardowej, ponieważ mają tylko standardowe fototapety w ustalonych rozmiarach. Te są tańsze, ale nie oferują niczego nadzwyczajnego. Możliwość wykorzystania własnego obrazu poprzez przesłanie go online lub wysłanie e-mailem do producenta to jedna z kluczowych cech usług niestandardowych. Niektóre oferują nawet własne obszerne galerie zdjęć online, z których możesz wybierać. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z profesjonalnym obrazowaniem, łatwo jest wysłać producentowi obraz do przerobienia na dużą fototapetę, która nie jest wystarczająco wysoka. Często najlepiej jest sprawdzić ich wymagania przed wykonaniem tej czynności. Jeśli nie jesteś pewien swojego obrazu, zawsze możesz wcześniej poprosić o małą próbkę.

Niektóre ostatnie dziesięciolecia, inne nie

Jeśli chcesz, aby fototapety przetrwały dłużej niż rok, dokonując wyboru, musisz sprawdzić kilka rzeczy. Środowisko, w którym tapeta jest zawieszona, wpływa na jej żywotność, podobnie jak marka atramentów i marka papieru, na którym jest zadrukowana. Aby to wyjaśnić, połączenie wysokiej jakości podłoża (lub papieru) i atramentów odpornych na blaknięcie zapewni przewidywaną żywotność fototapet do 100 lat. Długa żywotność produktu jest z pewnością gorącym punktem sprzedaży, więc jeśli sprzedawca nie promuje tego jako korzyści, fototapeta, którą zamierzasz kupić, może wyblaknąć szybciej niż oczekiwano. To może być tak krótko, jak rok lub dwa. Producenci udzielają porad, zwykle na swoich stronach sprzedażowych lub o nich, gdzie i gdzie nie montować fototapet, jednak nie mogą tego kontrolować.

Published inBusiness